Główna Relacje festiwalowe Relacje festiwalowe Hucuła receptura na zdrowie

Hucuła receptura na zdrowie

W godzinach popołudniowych 17 kwietnia 2011 r. w sali wykładowej Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK odbył się wykład "Hucuła receptura na zdrowie – czyli jak utrzymać zdrowie do późnej starości". O potrzebie suplementacji w profilaktyce chorób cywilizacyjnych mówiła dr Alicja Olma, lekarz irydolog, internista dziecięcy, jeden z najlepszych specjalistów od przyczynowego leczenia chorób. Jak powiedziała Pani doktor: Choroby cywilizacyjne w odróżnieniu od zatruć rozwijają się latami, krok po kroku. Ich główną przyczyną są przewlekłe zatrucia organizmu powodujące stopniowe osłabianie funkcji naszego organizmu. Na taką chorobę musimy sobie zasłużyć, zapracować latami. Przy zatruciu przewlekłym pacjent często o tym nie wie, gdyż objawy pojawiają się stopniowo, a problemy narastają z miesiąca na miesiąc. Jeśli tego łańcucha się nie przerwie, to doprowadzi się do nieodwracalnych zmian chorobowych. Wszystkie te problemy związane są z niekorzystnym oddziaływaniem cywilizacji, która z jednej strony ułatwia nam życie, a z drugiej zatruwa nasze organizmy mnóstwem szkodliwych substancji.

Pani doktor wskazała także sposoby zapobiegania chorobom cywilizacyjnym. Po pierwsze: zmniejszyć ilość toksyn dostarczanych do organizmu przez świadomy wybór artykułów żywnościowych. Po drugie: usprawnić jakość filtrów naszego organizmu; do czego służy używanie preparatu Alveo. W tym celu stworzono mieszankę 26 ziół o dużej aktywności biologicznej, 27 składnikiem jest – w zależności od rodzaju preparatu – sok winogronowy lub olejek miętowy (szczególnie polecany dla odchudzających się, cukrzyków, osób z problemami trawiennymi).

images/relacje/073.jpgimages/relacje/074.jpgimages/relacje/075.jpgimages/relacje/076.jpg

Poprawiony: poniedziałek, 09 maja 2011 12:01