Główna Wydarzenia Wydarzenia Trzy schroniska na Zaroślaku pod Howerlą

Trzy schroniska na Zaroślaku pod Howerlą

zaroslak-dd2Stowarzyszenie „Res Carpathica” organizuje BIESIADĘ KARPACKĄ, spotkanie „Ludzi Karpat” – ambitnych wędrowców, związanych z górami badaczy, geografów, historyków, fotografików i wszystkich pozytywnie na ich temat „zakręconych”. Oprócz Członków Stowarzyszenia „Res Carpathica” do uczestnictwa zapraszamy, także sympatyków Karpat z innych środowisk, oczywiście wraz z członkami rodziny. Biesiada odbędzie się w dniach 21– 23 października 2016 (piątek – niedziela) w Cyrhli k. Zakopanego.

Program BIESIADY:

- piątek 21 X ok. godz. 15 – przybycie Uczestników na Cyrhlę godz. 15-18 – zakwaterowanie godz. 18 – obiadokolacja godz. 19 – impreza integracyjna: prezentacje multimedialne i prelekcje Uczestników (relacje z własnych wypraw) na temat Karpat, występy gitarowo-wokalne (zapraszamy karpackich wokalistów z gitarami)

- sobota 22 X godz. 8 – śniadanie godz. 8.30 – 15 dzień górski (wycieczki w niższych partiach Tatr – indywidualne lub grupowe wg. własnego planu) godz. 16 – wcześniejsza obiadokolacja godz. 18 – spotkanie w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem (willa „Oksza”– ul. Zamoyskiego 25): - prezentacja Stowarzyszenia „Res Carpathica” - wykład ilustrowany multimedialnie pt. Kultowe schroniska Karpat Wschodnich: Schronisko na Zaroślaku pod Howerlą (Dariusz Dyląg) i Schronisko WKN w Rafajłowej (Jan Skłodowski) godz. 21 – ciąg dalszy Biesiady (wieczór gitarowo-wokalny) na Cyrhli

- niedziela 23 X godz. 8 – śniadanie godz. 9 -13 – spacer historyczny po Zakopanem - zabytkowe budowle, dawne pensjonaty i wille w stylu zakopiańskim oraz ich znani mieszkańcy godz. 13 – zakończenie imprezy i powroty Uczestników Warunki uczestnictwa: - przyjazd na Cyrhlę i powrót – we własnym zakresie - noclegi (pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami) i wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) w pensjonacie „U Heliosa” – 50 zł od osoby za dobę – czyli za pobyt od osoby: 100 zł. Zgłoszenia i wszelkie dodatkowe informacje: Tomek Smoliński, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy!

zaroslak-dd