Portal Vincenzowski

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Wydarzenia Wydarzenia Trzecie wydanie czeskiego przewodnika już jest

Trzecie wydanie czeskiego przewodnika już jest

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

 

images/obrazki/czeski/img_0035.jpgimages/obrazki/czeski/img_0036.jpgimages/obrazki/czeski/img_0037.jpgimages/obrazki/czeski/img_0038.jpgimages/obrazki/czeski/img_0039.jpg

Trzecie, poprawione i znacznie rozszerzone wydanie czeskiego przewodnika Ukraińskie Karpaty właśnie ukazało się drukiem. Opóźnienie wydania – jak informuje nasz zagraniczny korespondent: spowodowane zmianą maszyn w drukarni – sprawiło, że dopiero w najbliższym letnim sezonie będziemy mogli sprawdzić jego funkcjonalność w terenie.

W pierwszej części przewodnika znajdziemy szczegółowe informacje nt. przeszłości Rusi Karpackiej, Zakarpacia oraz dzisiejszej Ukrainy. W drugiej części – znajdują się dane o obszarach górskich dawnej Galicji i Bukowiny.

Oprócz dużej ilości informacji praktycznych, można tutaj zapoznać się ze szczegółowymi opisami wypraw i wycieczek w terenie, głównymi górskimi pasmami i aktualnymi szlakami turystycznymi. Książka jest bogato ilustrowana. Znajdziemy tu dużą ilość zdjęć, ale także wykresów i i map szlaków turystycznych. Ponadto – szereg przydatnych kontaktów i adresów internetowych, telefonów; wskazówki i porady.

images/obrazki/czeski/img_0040.jpgimages/obrazki/czeski/img_0041.jpg

Na marginesie: Polecam lekturę części historycznej. Didko

Zakupić można tutaj!

Poprawiony: piątek, 14 stycznia 2011 20:49